Komunie/Imprezy/Bankiety PRZEŻYJCIE WSPANIAŁE CHWILE

Nasza sala jest w stanie pomieścić 200 gości. Dzięki temu jesteśmy w stanie zorganizować nawet najbardziej huczną imprezę.

Komunie Imprezy Bankiety
Komunie

Komunie SALA JEST W STANIE POMIEŚCIĆ 200 GOŚCI

I Komunia Święta to ogromne przeżycie, nie tylko dla dzieci, ale również dla rodziców. To oni czuwają nad przygotowaniami do sakramentu, organizują przyjęcie, pilnują idealnego przebiegu całości, decydują w jakiej formie i gdzie odbędzie się komunijne przyjęcie. 

Z myślą o Wszystkich, którzy pragną uczcić najważniejsze momenty w życiu swoim lub swoich najbliższych, przygotowaliśmy specjalną ofertę organizacji Komunii Świętej, przyjęć z okazji Chrztu Świętego oraz innych ważnych wydarzeń rodzinnych. Każde organizowane przyjęcie traktujemy indywidualnie i staramy się spełnić absolutnie wszystkie oczekiwania naszych Gości!

Imprezy

Imprezy SALA JEST W STANIE POMIEŚCIĆ 200 GOŚCI

Nasze jasne i przestronne wnętrza mogą być tłem dla wszelkiego typu imprez, od urodzin poprzez imieniny, komunie aż do bankietów i imprez firmowych.

 

Dysponujemy wspaniałą wysoko wykwalifikowaną kadrą doświadczonych pracowników, która gwarantuje miła obsługę, natomiast bogaty wachlarz serwowanych dań zapewni rozkosz każdemu podniebieniu. Każda impreza zorganizowana w Esencji, to chwila która pozostanie w pamięci gości na lata.

Bankiety

Bankiety SALA JEST W STANIE POMIEŚCIĆ 200 GOŚCI

Chcesz zorganizować uroczysty, wystawny obiad (kolację) dla większej liczby osób –Esencja to miejsce idealne..

Wystarczy tylko dobry humor, goście a resztą zajmiemy się my…

Apetyczne przystawki, menu zasiadane opracowane przez naszych wyrafinowanych szefów kuchni, wspaniała atmosfera, to wszystko ma sprawić, żeby każda impreza była niezpomniana.